Допомога
Доставка від 300 грн безкоштовна!
Кошик
(
)

ПОШУК

ОБМІН ТОВАРУ

 Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Ви можете обміняти його на аналогічний протягом 14 днів, з дня отримання, не враховуючи дня отримання.

Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

Звертаємо увагу: обмін Товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також документів, що підтверджують факт купівлі та оплати, виданих разом із проданим Товаром.

Якщо Ви вже замовили Товар, але він ще не відправлений зі складу, Ви можете відмовитися від замовленого Товару, повідомивши менеджера за номером телефону, вказаному на сайті Інтернет-магазину в розділі «Контакти».

Повернення Товару належної якості можливе за умови збереження його товарного виду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей, а також документів, що підтверджують факт купівлі та оплати (оригінал фіскального чека (при оплаті банківською карткою), оригінал видаткової накладної (при безготівковому розрахунку), товарно-транспортну накладну кур’єрської служби та інші документи які підтверджують оплату Товару).

Якщо Ви отримали Товар не належної якості (з явним дефектом, а також Товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), Вам необхідно зателефонувати менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему, зокрема, Вам запропонують Товар на обмін або оформлять повернення.

Переконливо просимо Вас, відправляючи Товар назад, акуратно упакувати в повній комплектації разом з оригінальною упаковкою, ярликами, інструкціями і таке інше.

Нагадуємо, що претензії щодо повернення, приймаються не пізніше закінчення терміну 14 днів з моменту отримання.

Увага! При відправленні посилки через відділення перевізника, кур’єрською службою, компаніями перевізниками, фактичною датою повернення Товару вважається дата, зазначена на посилці.

 

Скачати документ
X