Допомога
Доставка від 300 грн безкоштовна!
Кошик
(
)

ПОШУК

Положення про конфіденційність

Дане Положення про конфіденційність (далі – Положення) визначає умови та політику конфіденційності щодо інформації чи персональних даних Користувача та діє щодо всієї інформації, яку Інтернет-магазин https://smallpacking.agrosem.ua (далі – веб-сайт/сайт) може отримати від Користувача під час взаємодії з Адміністратором/Контролером сайту, використання сайту Інтернет-магазину та продуктів Інтернет-магазину.

Предметом особливої уваги для Інтернет-магазину є безпека приватної інформації Користувача, пов’язаної з використання цього веб-сайту.

Даним Положенням Користувач повідомлений про інформацію, яка обслуговується Інтернет-магазином та від якої відмовляється, а також про заходи безпеки.

Використання Користувачем цього веб-сайту, означає погодження з усіма умовами даного Положення, а тому, у разі не згоди з його умовами, Користувач має припинити користуватись даним веб-сайтом.

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Адміністратор/Контролер Інтернет-магазину – уповноважена особа/особи, що контролюють та керують ресурсами Інтернет-магазину, здійснюють представництво інтересів та діють від імені Інтернет-магазину, оброблюють та організовують процес обробки персональних даних, які було надано Користувачем.

1.2. Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

1.3. Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій з персональними даними Користувача, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

1.4. Конфіденційність персональних даних – вимога щодо дотримання представниками Адміністратора/Контролера Інтернет-магазину, а також іншими особами, що отримали доступ до персональних даних Користувача, нерозповсюдження таких даних, без попереднього отримання згоди Користувача чи без інших законних підстав.

1.5. Користувач – особа, що отримала доступ до веб-сайту Інтернет-магазину, через мережу Інтернет та використовує ресурси і можливості Інтернет-магазину.

1.6. Cookies – невеликий об’єм інформації (даних), що відправляє та зберігає на комп’ютері Користувача мережевий сервер. Веб-браузер чи веб-клієнт щоразу пересилає її веб-серверу через HTTP-запит, коли намагається відкрити сторінку сайту.

1.7. IP-адреса – мережева унікальна адреса вузла в комп’ютерній мережі, що збудована за принципами IP-протоколу.

 1. ВИКОРИСТАННЯ НАШОГО ВЕБ-САЙТУ

2.1. Користуючись веб-сайтом Інтернет-магазину, Користувач визнає свою повну згоду з Положенням про конфіденційність та з умовами обробки персональної даних.

2.2. У випадку не згоди з усіма або з окремими умовами, що викладені у Положенні про конфіденційність, Користувач має припинити користуватись послугами Інтернет-магазину.

2.3. Положення про конфіденційність застосовуються виключно щодо цього Інтернет-магазину. Справжній сайт може містити посилання на веб-сайти інших компаній, включаючи веб-сайти сторонніх постачальників послуг, афілійованих осіб та інших третіх осіб. Це Положення не застосовується до персональної інформації, яка збирається на будь-яких з цих веб-сайтів. При доступі до сторонніх веб-сайтів, по посиланнях на цьому сайті, просимо приділити кілька хвилин ознайомленню з політикою конфіденційності, опублікованій на даному сайті. Адміністратор не контролює та не несе відповідальності за інформацію та послуги третіх осіб, на які Користувач має можливість перейти через відповідні інтернет-посилання, представлені на сторінках даного Інтернет-магазину.

2.4. Адміністратор не здійснює перевірку на достовірність персональних даних наданих Користувачем. 

 1. ПРЕДМЕТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОФІДЕНЦІЙНІСТЬ

3.1. Положення про конфіденційність визначає зобов’язання Адміністратора Інтернет-магазину, які стосуються нерозголошення та конфіденційності особистих даних, наданих Користувачем. Відповідну інформацію Контролер може запросити у Користувача для оформлення реєстрації на сайті Інтернет-магазину, а також для оформлення замовлення на придбання Товару, який представлений в Інтернет-магазині.

3.2. Персональні дані Користувача, які можуть використовуватись та оброблятись відповідно до Положення про конфіденційність, мають вноситись Користувачем до реєстраційної форми на сайті Інтернет-магазину. Орієнтовний перелік персональних даних, що можуть вноситись до такої форми, в т.ч. але не виключно:

 1. I) Прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи; найменування юридичної особи, дані її уповноваженої особи та реквізити юридичної особи;
 2. II) контактні телефони, місцезнаходження, адреса електронної пошти, інші контакті дані за бажанням Користувача;

III) інформація, яку Користувачі надають Інтернет-магазину при укладенні договорів шляхом акцепту публічної оферти, розміщеної на веб-сайті;

 1. IV) дані про пристрої, що використовуються Користувачами, інформація про веб-сайти Користувачів та/або їх мобільні Дані (у випадку, якщо Користувач використовує мобільні додатки) такі як: IP-адреса; дата та час коли Користувач користується Порталом, інформація про програмне забезпечення, а також інтернет-браузер, що використовувався Користувачем, інформація про операційну систему мобільного пристрою, інформація про роботу пристроїв Користувача, індивідуальні ідентифікатори пристроїв, які використовують Користувачі.
 2. V) дані про платіжні системи, банківські картки Користувача.

3.3. Адміністратор Інтернет-магазину здійснює всі можливі заходи, з метою збереження наступної конфіденційної інформації Користувача:

 1. I) IP-адреса;
 2. II) сookies;

III) відомості про браузер;

 1. IV) час доступу до сайту Інтернет-магазину.

3.4. Відмова від функції збереження cookies може привести до обмеження доступу до окремих розділів Інтернет-магазину, наприклад тих, що потребують авторизації.

3.5. Інтернет-магазин збирає статистику по IP-адресам Користувачів та відвідувачів. Зібрані дані можуть знадобитись представникам Адміністратора для виявлення та усунення можливих технічних помилок, а також для контролю за дотриманням законності фінансових платежів, які проводяться за допомогою ресурсів Інтернет-магазину.

3.6. Будь-які дані, що не були окремо обумовлені раніше (історія покупок, відомості про операційну систему Користувача і т.ін.), повинні бути надійно захищені. Такі дані не підлягають розповсюдженню, за виключенням умов, що вказані в пунктах 5.2 та 5.3 цього Положення.

 1. ЗБІР ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані надані Користувачем, представники Адміністратора Інтернет-магазину можуть використовувати, в т.ч. але не виключно, для:

4.1.1. точної ідентифікації Користувача, який пройшов реєстрацію на веб-сайті Інтернет-магазину;

4.1.2. забезпечення доступу Користувача до ресурсів Інтернет-магазину;

4.1.3. встановлення та підтримання з Користувачем зворотнього зв’язку. Наприклад: направлення інформаційних повідомлень, запитів про використання ресурсів Інтернет-магазину, запитів про надання послуг та обробки інших запитів Користувача.

4.1.4. визначення місцезнаходження Користувача, з метою поліпшення безпеки під час використання ресурсів та можливостей Інтернет-магазину, в т.ч. для запобігання та захисту від випадків шахрайства.

4.1.5. підтвердження повноти та достовірності даних, що надав Користувач.

4.1.6. створення облікового запису (акаунту), необхідного для оформлення замовлень та здійснення покупок за умови згоди на це з боку Користувача.

4.1.7. надання Користувачу інформації про стан оформленого ним замовлення.

4.1.8. обробки та прийому платежів.

4.1.9. надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки, у випадку виникнення проблем, пов’язаних з використанням сайту даного Інтернет-магазину.

4.1.10. надання Користувачу (з його згоди), інформації про оновлення товарів, про спеціальні пропозиції, ціни, а також для розсилки новин та інших матеріалів, від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів даного Інтернет-магазину.

4.1.11. проведення рекламних акцій та іншої рекламної діяльності (зі згоди Користувача).

4.1.12. надання доступу Користувачу до сайтів і сервісів партнерів даного Інтернет-магазину.

 1. ПОРЯДОК ОБРОБЛЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Збір, оброблення і використання персональної даних, наданих Користувачем, проводиться без обмеження строків доступними методами (якщо потрібно, із застосуванням автоматизованих засобів збору даних чи без цього).

5.2. Користувач дає згоду на те, що представники Адміністратора Інтернет-магазину залишають за собою право передавати персональні дані третім особам. Це стосується: кур’єрських служб, організацій поштового зв’язку та ін. Ці дані можуть передаватись третім особам виключно з метою виконання замовлення, оформленого Користувачем в Інтернет-магазині (в тому числі для доставки Товару).

5.3. Персональна інформація Користувача може буди надана представникам органів державної влади виключно на підставах діючого законодавства, а також для забезпечення реалізації цивільно-правових, господарських та податкових відносин.

5.4. У випадку втрати чи розголошення персональної інформації Користувача, Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується проінформувати про це Користувача.

5.5. Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується застосувати всі можливі заходи для забезпечення захисту персональних даних Користувача від незаконного або випадкового доступу, пошкодження, знищення, блокування та інших протиправних дій з боку третіх осіб.

5.6. Адміністратор Інтернет-магазину застосовує всі можливі заходи з метою запобігання збитків та інших негативних наслідків, що можуть бути спричинені втратою чи розголошенням персональної інформації Користувача.

 1. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач погоджується що зобов’язаний:

6.1.1. Надавати достовірну інформацію про свої персональні дані, які можуть знадобитися для надання послуг Інтернет-магазину;

6.1.2. Оновлювати та доповнювати надані персональні відомості, якщо вони змінювалися.

6.2. Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується:

6.2.1. Використовувати інформацію, що була надана Користувачем, виключно в цілях, обумовлених п.4 даного Положення.

6.2.2. Забезпечити надійне зберігання інформації, запобігати її розголосу, без отримання на те дозволу з боку Користувача у письмовій формі, не продавати, не обмінювати, не допускати опублікування або розголошення іншим чином персональних даних, наданих Користувачем, крім випадків, передбачених пунктами 5.2 та 5.3 цього Положення.

6.2.3. Вживати всі можливі заходи з метою забезпечення та збереження конфіденційності персональних даних, наданих Користувачем.

6.2.4. Блокувати персональні дані, що стосуються Користувача, одразу з моменту отримання звернення чи запиту від нього (або від законного представника Користувача, в тому числі органу з контролю за захистом персональних даних).

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Якщо Адміністратор Інтернет-магазину порушив взяті на себе зобов’язання то, він несе повну відповідальність з відшкодування збитків, спричинених Користувачу у зв’язку незаконним використанням його персональних даних.

7.2. У випадку втрати чи розголошення конфіденційних даних Користувача, Адміністратор не несе відповідальність, якщо ці дані:

7.2.1. стали публічно доступні раніше;

7.2.2. отримані від третіх осіб до того, як були отримані представниками Адміністратора цього Інтернет-магазину;

7.2.3. розголошені з дозволу Користувача або його законного представника.

 1. ПОРЯДОК ВІРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. До того, як звертатися до суду з позовом, з метою вирішення спору між Користувачем та Адміністратором, сторони зобов’язуються передати претензії у письмовому виді та надати письмову пропозицію про врегулювання спору.

8.2. Отримувач претензії має протягом 30 (тридцяти) календарних днів, з моменту її отримання, письмово повідомити заявника про результат розгляду претензії.

8.3. Якщо згоди між сторонами не вдалося досягнути і спір не було вирішено, то такий спір має розглядатися у суді, відповідно до встановленого законом порядку.

8.4. До Положення про конфіденційність та стосунків, що виникають між Користувачем та Адміністратором, застосовуються норми діючого законодавства.

 1. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Адміністратор Інтернет-магазину залишає за собою право вносити зміни в дане Положення про конфіденційність, без отримання на те згоди з боку Користувача.

9.2. Нове Положення про конфіденційність вступає в дію лише з моменту його розміщення на сайті даного Інтернет-магазину (якщо інше не вказано в новій редакції Положення про конфіденційність).

9.3. Всі питання й пропозиції відносно Положення про конфіденційність можуть направлятися через відповідний розділ веб-сайту даного Інтернет-магазину.

9.4. Діюче Положення про конфіденційність розміщене на веб-сайті Інтернет-магазину.

 

Останнє оновлення: 16.04.2020 року

 

Скачати документ
X