Допомога
Доставка від 300 грн безкоштовна!
Кошик
(
)

ПОШУК

ТЕРМІНИ ТА ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ: 

Терміни – 30 робочих днів з моменту отримання повернення, але не раніше, ніж надійде ваша оплата за замовлений Товар (за умови післяплати).

Не відшкодовується вартість Товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, Ви переслали Товар не повністю, частково без пломб / ярликів, розрахункового документу), при цьому Товар зворотному пересиланні клієнтові не підлягає.

Ми не несемо відповідальність за затримку повернення Товару з вини компаній з доставки товарів, тому, заздалегідь уточнюйте дату, коли Товар буде доставлений, у перевізника.

Усі замовлення, зроблені в нашому магазині, проходять кілька етапів, на кожному з яких здійснюється контроль, щоб пересвідчитися, що до вас відправляється абсолютно якісний Товар. Однак навіть у злагодженій роботі бувають проблеми, зокрема пошкоджений Товар або не повністю укомплектоване замовлення.

Якщо така ситуація трапилася з вами, необхідно зробити фото пошкодженого або некомплектного Товару та зв’язатися з нашим менеджером у зручний для вас спосіб. Рішення за вашим повідомленням буде прийняте не пізніше семи робочих днів від моменту звернення. За цей час Ми перевіримо відео з камер спостереження складу та ліній пакування на предмет нашої помилки. Якщо вона мала місце, вам буде відшкодовано вартість пошкодженого або відсутнього Товару – цю суму врахують у вашому наступному замовленні. До уваги братиметься фото та відео з камер спостереження транспортної компанії. У тому разі, якщо пошкодження Товару спричинила компанія-перевізник, їй буде виставлено рахунок на компенсацію збитків.

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете скористатися онлайн формою «Ваше запитання» на сайті Інтернет-магазину або зателефонувати менеджеру за номером телефону вказаному у розділі «Контакти».

 

Скачати документ
X