0-800-50-17-17

Інтернет-магазин

Оплата та доставка

Обмін товару

порядок повернення грошей

Положення про конфеденійність

Публічна оферта

Оплата Товарів

Оплата при отриманні на пошті

Ви можете оплатити замовлення через «Нову Пошту» при отриманні («Післяплата/ Накладений платіж»).

Банківський переказ

Після оформлення замовлення, менеджер Інтернет-магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Для юридичних осіб перелік всіх необхідних документів надається разом з Товаром.

Доставка

Доставка у відділення «Нова Пошта» («Отримати у відділенні»)

За допомогою поставок компанії «Нова пошта», Ви зможете отримати Товар навіть в самих віддалених куточках України. https://novaposhta.ua/poluchit_s_otdeleniya Якщо Вам незручно отримувати замовлення у відділеннях «Нової пошти», Ви можете уточнити можливість оформлення поставки іншими компаніями-перевізниками. В такому випадку вартість доставки буде згідно тарифів компаній-перевізників і оплата здійснюється Покупцем самостійно.

Адресна доставка «Новою Поштою» («Отримати за адресою»)

Вартість доставки згідно тарифів компанії-перевізника. Ознайомитися з тарифами можна на сайті. https://novaposhta.ua/poluchit_po_adresu

 

ОБМІН ТОВАРУ

 

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Ви можете обміняти його на аналогічний протягом 14 днів, з дня отримання, не враховуючи дня отримання.

Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

 

Зауважте: обмін Товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також документів, що підтверджують факт купівлі та оплати, виданих разом із проданим Товаром.

Якщо Ви вже замовили Товар, але він ще не відправлений зі складу, Ви можете відмовитися від замовленого Товару, повідомивши Оператора по телефону, вказаному на сайті в розділі «Контакти».

Повернення Товару належної якості можливе за умови збереження його товарного виду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт купівлі та оплати (товарна накладна, видаткова накладна або довіреність, а також оригінал касового чи товарного чека, сліп-чек (при оплаті банківською платіжною картою).

Якщо Ви отримали Товар не належної якості (з явним дефектом, а також Товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), Вам необхідно зателефонувати Оператору, який допоможе вирішити цю проблему - Вам запропонують Товар на обмін або оформлять повернення.

Переконливо просимо Вас, відправляючи Товар назад, акуратно упакувати в повній комплектації разом з оригінальною упаковкою, ярликами, інструкціями і так далі.

Нагадуємо, що претензії щодо повернення, приймаються не пізніше закінчення терміну 14 днів з моменту отримання.

Важливо! При відправленні посилки через відділення перевізника, кур'єрською службою, компаніями перевізниками, фактичною датою повернення товару вважається дата, зазначена на посилці.

 

ТЕРМІНИ ТА ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ:

 

- Гроші за Товар, який Ви повернули, будуть нараховані на рахунок з якого надійшла оплата, або у відділення компанії перевізника куди було відправлено замовлення і на того ж одержувача, або через відділення «Укрпошти» з повідомленням номеру нарахування, за яким Ви зможе отримати гроші на «Укрпошті».

Терміни - 30 робочих днів з моменту отримання повернення, але не раніше, ніж надійде ваша оплата за замовлений Товар (за умови післяплати).

- Якщо ви повертаєте Товар належної якості - Вам буде повернена його вартість, без вартості доставки.

- При поверненні Товару неналежної якості, ми повертаємо не тільки його вартість, а й вартість пересилки до Вас. Вартість зворотної доставки Товару неналежної якості – за рахунок Продавця.

Не відшкодовується вартість Товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, Ви переслали Товар не повністю, частково без пломб / ярликів, розрахункового документу), при цьому Товар зворотному пересиланні клієнтові не підлягає.

Ми не несемо відповідальність за затримку повернення Товару з вини компаній з доставки товарів, тому, заздалегідь уточнюйте дату, коли Товар буде доставлений, у перевізника.

Усі замовлення, зроблені в нашому магазині, проходять кілька етапів, на кожному з яких здійснюється контроль, щоб пересвідчитися, що до вас відправляється абсолютно якісний Товар. Однак навіть у злагодженій роботі бувають проблеми, зокрема пошкоджений Товар або не повністю укомплектоване замовлення.

Якщо така ситуація трапилася з вами, необхідно зробити фото пошкодженого або некомплектного Товару та зв’язатися з нашим Оператором у зручний для вас спосіб. Рішення за вашим повідомленням буде прийняте не пізніше семи робочих днів від моменту звернення. За цей час Ми перевіримо відео з камер спостереження складу та ліній пакування на предмет нашої помилки. Якщо вона мала місце, вам буде відшкодовано вартість пошкодженого або відсутнього Товару – цю суму врахують у вашому наступному замовленні. До уваги братиметься фото та відео з камер спостереження транспортної компанії. У тому разі, якщо пошкодження Товару спричинила компанія-перевізник, їй буде виставлено рахунок на компенсацію збитків.

Положення про конфіденційність

Дане Положення про конфіденційність (далі - Положення) визначає умови та політику конфіденційності щодо інформації чи персональних даних Користувача та діє щодо всієї інформації, яку Інтернет-магазин https://smallpacking.agrosem.ua/ (далі - веб-сайт/сайт) може отримати від Користувача під час взаємодії з Адміністратором/Контролером сайту, використання сайту Інтернет-магазину та продуктів Інтернет-магазину.

Предметом особливої уваги для Інтернет-магазину є безпека приватної інформації Користувача, пов’язаної з використання цього веб-сайту.

Даним Положенням Користувач повідомлений про інформацію, яка обслуговується Інтернет-магазином та від якої відмовляється, а також про заходи безпеки.

Використання Користувачем цього веб-сайту, означає погодження з усіма умовами даного Положення, а тому, у разі не згоди з його умовами, Користувач має припинити користуватись даним веб-сайтом.

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Адміністратор/Контролер Інтернет-магазину – уповноважена особа/особи, що контролюють та керують ресурсами Інтернет-магазину, здійснюють представництво інтересів та діють від імені Інтернет-магазину, оброблюють та організовують процес обробки персональних даних, які було надано Користувачем.

1.2. Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

1.3. Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій з персональними даними Користувача, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

1.4. Конфіденційність персональних даних – вимога щодо дотримання представниками Адміністратора/Контролера Інтернет-магазину, а також іншими особами, що отримали доступ до персональних даних Користувача, нерозповсюдження таких даних, без попереднього отримання згоди Користувача чи без інших законних підстав.

1.5. Користувач – особа, що отримала доступ до веб-сайту Інтернет-магазину, через мережу Інтернет та використовує ресурси і можливості Інтернет-магазину.

1.6. Cookies – невеликий об’єм інформації (даних), що відправляє та зберігає на комп’ютері Користувача мережевий сервер. Веб-браузер чи веб-клієнт щоразу пересилає її веб-серверу через HTTP-запит, коли намагається відкрити сторінку сайту.

1.7. IP-адреса – мережева унікальна адреса вузла в комп’ютерній мережі, що збудована за принципами IP-протоколу.

 

2. ВИКОРИСТАННЯ НАШОГО ВЕБ-САЙТУ

2.1. Користуючись веб-сайтом Інтернет-магазину, Користувач визнає свою повну згоду з Положенням про конфіденційність та з умовами обробки персональної даних.

2.2. У випадку не згоди з усіма або з окремими умовами, що викладені у Положенні про конфіденційність, Користувач має припинити користуватись послугами Інтернет-магазину.

2.3. Положення про конфіденційність застосовуються виключно щодо цього Інтернет-магазину. Справжній сайт може містити посилання на веб-сайти інших компаній, включаючи веб-сайти сторонніх постачальників послуг, афілійованих осіб та інших третіх осіб. Це Положення не застосовується до персональної інформації, яка збирається на будь-яких з цих веб-сайтів. При доступі до сторонніх веб-сайтів, по посиланнях на цьому сайті, просимо приділити кілька хвилин ознайомленню з політикою конфіденційності, опублікованій на даному сайті. Адміністратор не контролює та не несе відповідальності за інформацію та послуги третіх осіб, на які Користувач має можливість перейти через відповідні інтернет-посилання, представлені на сторінках даного Інтернет-магазину.

2.4. Адміністратор не здійснює перевірку на достовірність персональних даних наданих Користувачем.

 

3. ПРЕДМЕТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОФІДЕНЦІЙНІСТЬ

3.1. Положення про конфіденційність визначає зобов’язання Адміністратора Інтернет-магазину, які стосуються нерозголошення та конфіденційності особистих даних, наданих Користувачем. Відповідну інформацію Контролер може запросити у Користувача для оформлення реєстрації на сайті Інтернет-магазину, а також для оформлення замовлення на придбання Товару, який представлений в Інтернет-магазині.

3.2. Персональні дані Користувача, які можуть використовуватись та оброблятись відповідно до Положення про конфіденційність, мають вноситись Користувачем до реєстраційної форми на сайті Інтернет-магазину. Орієнтовний перелік персональних даних, що можуть вноситись до такої форми, в т.ч. але не виключно:

I) Прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи, дата народження, стать; найменування юридичної особи, дані її уповноваженої особи та реквізити юридичної особи;

II) контактні телефони, місцезнаходження, адреса електронної пошти, інші контакті дані за бажанням Користувача;

III) інформація, яку Користувачі надають Інтернет-магазину при укладенні договорів шляхом акцепту публічної оферти, розміщеної на веб-сайті;

IV) дані про пристрої, що використовуються Користувачами, інформація про веб-сайти Користувачів та/або їх мобільні Дані (у випадку, якщо Користувач використовує мобільні додатки) такі як: ір-адреса; дата та час коли Користувач користується Порталом, інформація про програмне забезпечення, а також інтернет-браузер, що використовувався Користувачем, інформація про операційну систему мобільного пристрою, інформація про роботу пристроїв Користувача, індивідуальні ідентифікатори пристроїв, які використовують Користувачі.

V) дані про платіжні системи, банківські картки Користувача.

3.3. Адміністратор Інтернет-магазину здійснює всі можливі заходи, з метою збереження наступної конфіденційної інформації Користувача:

I) IP-адреса;

II) сookies;

III) відомості про браузер;

IV) час доступу до сайту Інтернет-магазину.

3.4. Відмова від функції збереження cookies може привести до обмеження доступу до окремих розділів Інтернет-магазину, наприклад тих, що потребують авторизації.

3.5. Інтернет-магазин збирає статистику по IP-адресам Користувачів та відвідувачів. Зібрані дані можуть знадобитись представникам Адміністратора для виявлення та усунення можливих технічних помилок, а також для контролю за дотриманням законності фінансових платежів, які проводяться за допомогою ресурсів Інтернет-магазину.

3.6. Будь-які дані, що не були окремо обумовлені раніше (історія покупок, відомості про операційну систему Користувача і т.ін.), повинні бути надійно захищені. Такі дані не підлягають розповсюдженню, за виключенням умов, що вказані в пунктах 5.2 та 5.3 цього Положення.

 

4. ЗБІР ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані надані Користувачем, представники Адміністратора Інтернет-магазину можуть використовувати, в т.ч. але не виключно, для:

4.1.1. точної ідентифікації Користувача, який пройшов реєстрацію на веб-сайті Інтернет-магазину;

4.1.2. забезпечення доступу Користувача до ресурсів Інтернет-магазину;

4.1.3. встановлення та підтримання з Користувачем зворотнього зв’язку. Наприклад: направлення інформаційних повідомлень, запитів про використання ресурсів Інтернет-магазину, запитів про надання послуг та обробки інших запитів Користувача.

4.1.4. визначення місцезнаходження Користувача, з метою поліпшення безпеки під час використання ресурсів та можливостей Інтернет-магазину, в т.ч. для запобігання та захисту від випадків шахрайства.

4.1.5. підтвердження повноти та достовірності даних, що надав Користувач.

4.1.6. створення облікового запису (акаунту), необхідного для оформлення замовлень та здійснення покупок за умови згоди на це з боку Користувача.

4.1.7. надання Користувачу інформації про стан оформленого ним замовлення.

4.1.8. обробки та прийому платежів.

4.1.9. надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки, у випадку виникнення проблем, пов’язаних з використанням сайту даного Інтернет-магазину.

4.1.10. надання Користувачу (з його згоди), інформації про оновлення товарів, про спеціальні пропозиції, ціни, а також для розсилки новин та інших матеріалів, від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів даного Інтернет-магазину.

4.1.11. проведення рекламних акцій та іншої рекламної діяльності (зі згоди Користувача).

4.1.12. надання доступу Користувачу до сайтів і сервісів партнерів даного Інтернет-магазину.

 

5. ПОРЯДОК ОБРОБЛЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Збір, оброблення і використання персональної даних, наданих Користувачем, проводиться без обмеження строків доступними методами (якщо потрібно, із застосуванням автоматизованих засобів збору даних чи без цього).

5.2. Користувач дає згоду на те, що представники Адміністратора Інтернет-магазину залишають за собою право передавати персональні дані третім особам. Це стосується: кур’єрських служб, організацій поштового зв’язку та ін. Ці дані можуть передаватись третім особам виключно з метою виконання замовлення, оформленого Користувачем в Інтернет-магазині (в тому числі для доставки Товару).

5.3. Персональна інформація Користувача може буди надана представникам органів державної влади виключно на підставах діючого законодавства, а також для забезпечення реалізації цивільно-правових, господарських та податкових відносин.

5.4. У випадку втрати чи розголошення персональної інформації Користувача, Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується проінформувати про це Користувача.

5.5. Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується застосувати всі можливі заходи для забезпечення захисту персональних даних Користувача від незаконного або випадкового доступу, пошкодження, знищення, блокування та інших протиправних дій з боку третіх осіб.

5.6. Адміністратор Інтернет-магазину застосовує всі можливі заходи з метою запобігання збитків та інших негативних наслідків, що можуть бути спричинені втратою чи розголошенням персональної інформації Користувача.

 

6. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач погоджується що зобов’язаний:

6.1.1. Надавати достовірну інформацію про свої персональні дані, які можуть знадобитися для надання послуг Інтернет-магазину;

6.1.2. Оновлювати та доповнювати надані персональні відомості, якщо вони змінювалися.

6.2. Адміністратор Інтернет-магазину зобов’язується:

6.2.1. Використовувати інформацію, що була надана Користувачем, виключно в цілях, обумовлених п.4 даного Положення.

6.2.2. Забезпечити надійне зберігання інформації, запобігати її розголосу, без отримання на те дозволу з боку Користувача у письмовій формі, не продавати, не обмінювати, не допускати опублікування або розголошення іншим чином персональних даних, наданих Користувачем, крім випадків, передбачених пунктами 5.2 та 5.3 цього Положення.

6.2.3. Вживати всі можливі заходи з метою забезпечення та збереження конфіденційності персональних даних, наданих Користувачем.

6.2.4. Блокувати персональні дані, що стосуються Користувача, одразу з моменту отримання звернення чи запиту від нього (або від законного представника Користувача, в тому числі органу з контролю за захистом персональних даних).

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Якщо Адміністратор Інтернет-магазину порушив взяті на себе зобов’язання то, він несе повну відповідальність з відшкодування збитків, спричинених Користувачу у зв’язку незаконним використанням його персональних даних.

7.2. У випадку втрати чи розголошення конфіденційних даних Користувача, Адміністратор не несе відповідальність, якщо ці дані:

7.2.1. стали публічно доступні раніше;

7.2.2. отримані від третіх осіб до того, як були отримані представниками Адміністратора цього Інтернет-магазину;

7.2.3. розголошені з дозволу Користувача або його законного представника.

 

8. ПОРЯДОК ВІРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. До того, як звертатися до суду з позовом, з метою вирішення спору між Користувачем та Адміністратором, сторони зобов’язуються передати претензії у письмовому виді та надати письмову пропозицію про врегулювання спору.

8.2. Отримувач претензії має протягом 30 (тридцяти) календарних днів, з моменту її отримання, письмово повідомити заявника про результат розгляду претензії.

8.3. Якщо згоди між сторонами не вдалося досягнути і спір не було вирішено, то такий спір має розглядатися у суді, відповідно до встановленого законом порядку.

8.4. До Положення про конфіденційність та стосунків, що виникають між Користувачем та Адміністратором, застосовуються норми діючого законодавства.

 

9. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Адміністратор Інтернет-магазину залишає за собою право вносити зміни в дане Положення про конфіденційність, без отримання на те згоди з боку Користувача.

9.2. Нове Положення про конфіденційність вступає в дію лише з моменту його розміщення на сайті даного Інтернет-магазину (якщо інше не вказано в новій редакції Положення про конфіденційність).

9.3. Всі питання й пропозиції відносно Положення про конфіденційність можуть направлятися через відповідний розділ веб-сайту даного Інтернет-магазину.

9.4. Діюче Положення про конфіденційність розміщене на веб-сайті Інтернет-магазину.

 

 

Останнє оновлення: 12.07.2022 року

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА (ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР)

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті https://smallpacking.agrosem.ua.

Цей договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх Покупців, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

Шляхом укладення цього Договору, Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення Товару, його оплати, доставки, повернення, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Замовлення прийняте» на сторінці оформлення замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

 

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Товар – об’єкт угоди сторін, який був обраний Покупцем на сайті Інтернет-магазину та поміщений у кошик, або вже придбаний Покупцем у Продавця дистанційним способом.

1.2. Інтернет-магазин – сайт Продавця за адресою https://smallpacking.agrosem.ua (надалі – сайт Інтернет-магазину), створений для укладення договорів купівлі-продажу в роздріб, на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару, за допомогою мережі Інтернет.

1.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець.

1.4. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Агросем» (ЄДРПОУ 30967207), юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України, місцезнаходження якої: 04073, місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 9В.

 1. ПРЕДМЕТ ТА ПОРЯДОК УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розташованої на сервісі сайту Інтернет-магазину, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

 1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Покупець самостійно оформлює замовлення, за допомогою сервісу сайту Інтернет-магазину, через форму «Кошика» або за допомогою менеджера за номером телефону вказаному в розділі «Контакти».

3.2. Найменування, кількість, асортимент та ціна обраного Покупцем Товару, вказуються в кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

3.3. Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю, при покупці останнім товарів в інтернет-магазині Продавця.

3.4. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

3.5. Продавець має право відмовитися від передання замовлення Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.

 1. ЦІНА ТОВАРУ

4.1 Ціни на Товари визначаються Продавцем самостійно та вказані на сайті Інтернет-магазину. Всі ціни на Товари та послуги вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ.

4.2 Вартість упаковки (тари та пакувальних матеріалів) входить до ціни Товару. Тара та пакувальні матеріали з-під Товару, після використання останнього, поверненню Продавцю не підлягають, а їх утилізація забезпечується Покупцем в установленому законодавством України порядку за свій рахунок.

4.3. Ціни на Товари можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку, залежно від кон’юнктури ринку.

Ціна окремої одиниці Товару, вартість якої оплачена Покупцем в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

4.4. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення за допомогою менеджера.

4.5. Зобов’язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

4.6. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата і доставка».

 1. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТОРІН

5.1. Продавець зобов’язаний:

5.1.1. Передати Покупцеві Товар у відповідності до умов цього Договору та замовлення Покупця.

5.1.2. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством, або за бажанням самого Покупця.

5.2. Продавець має право:

5.2.1. Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті Інтернет-магазину. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації.

5.3. Покупець зобов’язується:

5.3.1. До моменту укладення Договору, ознайомитися зі змістом Договору, його умовами і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на сайті Інтернет-магазину.

5.3.2. На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем, останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві замовленого Товару в т.ч., але не виключно: прізвище, ім’я, по батькові Покупця або вказаної ним особи (одержувача); адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця); адреса електронної пошти; контактний телефон.

5.4. Покупець має право:

5.4.1. Підтвердити або анулювати замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

 1. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

6.1. Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого Товару належної якості, якщо Товар не використовувався і не задовольнив його за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення Товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, з дня його отримання, не враховуючи дня отримання. Повернення Товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено цілісність упаковки, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також за наявності документу, що підтверджує факт купівлі зазначеного Товару.

6.2. Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні, за бажанням Покупця, розміри та інше). Підтвердженням того, що Товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів Товару та інших характеристик, що вказані на сайті Інтернет-магазину.

6.3. Повернення Покупцеві вартості Товару належної якості здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів, з моменту отримання такого Товару Продавцем, за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. Договору та чинного законодавства України. Вартість Товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок з якого надійшла оплата або за реквізитами вказаними у заяві Покупця відповідно до порядку, зазначеного на сайті Інтернет-магазину в розділі «Терміни та порядок повернення грошей».

6.4. При поверненні Товару належної якості, вартість доставки Товару Покупцю та вартість повернення Товару за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.

6.5. При поверненні Товару неналежної якості, Продавець повертає Покупцю його вартість, та вартість пересилки до Покупця, а також вартість зворотної доставки Товару неналежної якості.

6.6. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві, внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

6.7. Покупець має право обміняти непродовольчий Товар належної якості на аналогічний у Продавця, в якого він був придбаний, якщо Товар не використовувався і не задовольнив Покупця за вагою, формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець може обміняти Товар на аналогічний протягом 14 днів, з моменту отримання, не враховуючи дня отримання.

Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

Обмін Товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, цілісність упаковки, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом із проданим Товаром.

Якщо Покупець вже замовив Товар, але він ще не відправлений зі складу, Покупець може відмовитися від замовленого Товару, повідомивши менеджера за номером телефону, вказаному на сайті Інтернет-магазину в розділі «Контакти».

Якщо Покупець отримав Товар не належної якості (з явним дефектом, а також Товар, який не відповідає замовленню або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), Покупцю необхідно зателефонувати менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему шляхом пропозиції обміну Товару або оформлення повернення.

Продавець повинен, відправляючи Товар назад, акуратно упакувати в повній комплектації разом з оригінальною упаковкою, ярликами, інструкціями, а також надати оригінал фіскального чека (при оплаті банківською карткою), оригінал видаткової накладної (при безготівковому розрахунку), товарно-транспортну накладну кур’єрської служби та інші документи які підтверджують оплату Товару.

При відправленні посилки через відділення перевізника, кур’єрською службою, компаніями перевізниками, фактичною датою повернення Товару вважається дата, зазначена на посилці.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

7.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених в межах Сервісу https://smallpacking.agrosem.ua і придбаних у Продавця.

7.3. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від відповідальності за невиконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких сторони не могли передбачити й запобігти їм розумними мірами.

7.4. Зазначені на Сайті умови є попередніми умовами придбання Товару. Умови придбання Товару можуть змінюватися Продавцем, після прийняття замовлення до виконання. Конкретні умови продажу Товару Продавцем можуть визначатися і змінюватися Продавцем до моменту передачі Товару Покупцеві.

7.5. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару, в порівнянні з вказаними на Сайті обмежується тим, що Покупець має право відмовитися від придбання Товару і вимагати у Продавця повернення сплачених за нього коштів (якщо вони були фактично сплачені Покупцем до моменту передання Товару).

 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1. Надаючи свої персональні дані на сайті Інтернет-магазину при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець надає Продавцеві свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди.

8.2. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних транспортно-експедиторським і кур’єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Продавця, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

8.3. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 1. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ РОЗМІЩЕНИХ НА САЙТІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

9.1. Сайт Інтернет-магазину містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування і інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

9.2. Увесь зміст сайту Інтернет-магазину охороняється законодавством України, міжнародними договорами.

9.3. Покупець чи будь-які інші треті особи не мають права використовувати матеріали, розміщені на сайті Інтернет-магазину.

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Цей договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання шляхом переговорів, Покупець та/або Продавець мають право звернутися за вирішенням спору до суду, відповідно до чинного законодавства України.

10.3. Продавець має право вносити зміни до цього Договору в односторонньому порядку, передбаченому п. 5.2.1. Договору.

 1. СТРОК ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО РОЗІРВАННЯ

11.1. Цей Договір діє до повного виконання зобов’язань сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.

11.2. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін та в інших випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.

 1. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агросем», юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України, місцезнаходження якої: 04073, місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 9В.

Банківські реквізити: IBAN UA513808050000000002600245053, банк АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, Код ЄДРПОУ 30967207, ІПН 309672026509, є платником податку на загальних умовах.

Всього товарів на сумму

0